CO
ROBIMY?

Udowadniamy, że to już koniec z przypadkowym doborem dodatków. Każda osoba dbająca o swój styl, elegancje skrycie połączoną z odrobiną ekstrawagancji powinna wybrać jeden z naszych produktów z najnowszej kolekcji sezonu 2018. Jeżeli zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia poprawiając sobie przy tym samopoczucie koniecznie musimy pamiętać o stylowych i najlepszej jakości TORBACH, NERKACH, PLECAKACH oraz OBUWIU marki play.work.create* design''.
 

UWAGA – FILC?!

 

Filc jest to wyrób włókienniczy otrzymywany przez spilśnienie. Rozróżnia się dwa rodzaje filców: filce bite, uzyskiwane przez bezpośrednie spilśnianie włókien oraz filce tkane, uzyskiwane przez spilśnianie powierzchni tkanin. Nasze filce są filcami sztucznymi tj. poliestrowymi z dodatkiem wełny.

Wszystkie filce są z jednej strony impregnowane co zabezpiecza je przez rozciąganiem, zniszczeniem oraz zachowuje ich trwałość. Pamiętajmy jednak, że FILC LUBI BYĆ SUCHY. Filc i nasze torby czyścimy za pomocą mokrej gąbki, pozostawiając do wyschnięcia.

Pamiętajmy, że bezwzględnie filcu nie możemy prać ani moczyć. Filc ulega także odkształceniu w przypadku gdyby był zgięty lub przygnieciony. Nie jest to jednak cecha stała – filc wyprostuje się po pewnym czasie.

 
 

NASZE TORBY?

Wszystkie elementy są wycinane, zszywane, sklejane ręcznie.

Należy pamiętać, że nasze torby i nerki są wyrobem typu „hand-made” i o ich szczególności świadczyć będzie właśnie ręczne rzemiosło wykonania. Dlatego może wystąpić, że czasami produkty będą się od siebie różniły w wykonaniu ale dalej charakteryzując się wysoką jakością. Dbajmy o nasze FILCE, NERKI I PLECAKI a z pewnością będziemy się mogli cieszyć ich używaniem przez bardzo długi okres czasu.


odwiedź nasz sklep